Partneři‎ > ‎

Kontakty

Zobrazuje se 13 položek
JménoFunkceInstituceTelefonEmail
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
JménoFunkceInstituceTelefonEmail
Bayer, Tomáš vedoucí týmu Katedry aplikované informatiky a kartografie, detekce kartografického zobrazení, programátor UK +420 221 951 400 bayertom@natur.cuni.cz 
Dufka, Jiří katalogizátor MZK +420 541 646 243 Jiri.Dufka@mzk.cz 
Fojtů, Andrea vedoucí týmu ÚVT, úprava a konfigurace repozitáře pro potřeby, TEMAP, georeferencování  UK  Andrea.Fojtu@ruk.cuni.cz 
Klusák, Václav vedoucí programátor týmu MZK MZK  Vaclav.Klusak@mzk.cz 
Konečný, Milan hlavní řešitel za PřF MU MU +420 549 495 135 konecny@geogr.muni.cz 
Kozel, Jiří specialista na GIS a databáze, programátor MU +420 549 491 062  jirikozel@mail.muni.cz 
Neužil, Radek katalogizátor MU +420 549 49 6160 radek@mail.muni.cz 
Novotná, Eva hlavní řešitelka za PřF UK UK +420 221 951 355  novotn48@natur.cuni.cz 
Přidal, Petr softwarový architekt MZK +420 541 646 237  Petr.Pridal@mzk.cz 
Rychtář, Jan programátor MZK +420 541 646 239 Jan.Rychtar@mzk.cz 
Soldánová, Daniela ekonomka projektu MZK +420 541 646 122 Daniela.Soldanova@mzk.cz 
Stachoň, Zdeněk specialista na GIS a staré mapy MU +420 549 494 925 zstachon@geogr.muni.cz 
Žabička, Petr hlavní řešitel za MZK MZK +420 541 646 115  petr.zabicka@mzk.cz 
Zobrazuje se 13 položek
Comments